Vyhledej
Novinky emailem
SPOŠ Dvůr Králové n. L. > Vzdělávání > střední školy

Žákyně ze SPOŠ připravily pro dobrovolnice z Bílé Třemešné proměnu

Redakce / 8.11.2021, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Sokolkám z Bílé Třemešné, které celý rok připravují populární pohádkový pochod, připravily žákyně naší školy oborů Kosmetické služby a Kadeřník za odměnu „holčičí dopoledne“.

FOTOGALERIE - SPOŠ proměna v Bílé Třemešné - září 2021


V rámci odborného výcviku jezdí naše žákyně často na různé akce líčit a česat. V tomto případě však byla plánovaná proměna tajná. Aniž dámy ze Sokola cokoliv tušily, dostaly instrukci dostavit se v den D do klubovny v Bílé Třemešné a vzít si s sebou svoji oblíbenou halenku. 

Vybrané žákyně naší školy s kufříky autobusem ráno dojely do Bílé Třemešné. V obecních prostorách si nejprve přizpůsobily pracovní zázemí, vybalily náčiní a šminky. 

Poté jsme překvapené ženy nafotily tak, jak vypadaly před proměnou. 

Kadeřnice je seznámily s průběhem proměny a pomocí fénů a natáček jim vytvořily načechrané účesy. Budoucí kosmetičky zatím provedly manikúru. Následně je jemně nalíčily přiměřeně k věku. 

Celé mezigenerační dopoledne jsme si všechny moc užily a nasmály se. Všem bylo nakonec zakoupeno malé pohoštění. Dívky měly najednou nové nejen odborně zaměřené zkušenosti, ale i ty lidské.  Proměněné ženy byly dojaté a doufám, že i spokojené. 

Bc. Jana Krajčírová 

vedoucí odborného výcviku


Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1967x
 
Hodnocení článku: