Vyhledej
Novinky emailem
SPOŠ Dvůr Králové n. L. > Vzdělávání > střední školy

SPOŠ ve Dvoře Králové nad Labem ruší listopadový termín dne otevřených dveří

Redakce / 19.11.2021, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Ve středu 24. listopadu se měly prostory největší střední školy na Královédvorsku otevřít pro zájemce o studium v tomto školním roce již podruhé. Vzhledem k aktuálním epidemiologické situaci a omezujícím platným opatřením se však listopadový termín ruší.
"Mrzí nás, že nastává podobný scénář jako před rokem. Další termín Dne otevřených dveří máme naplánovaný úterý na 14. prosince. Budeme se pro tento termín použít ideální podobu, která bude v danou situaci ideální. Doporučujeme sledovat zájemcům o studium u nás náš web a fcb profil," informoval veřejnost Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch, ředitel školy.

Zájemci mohou i mimo den otevřených dveří oslovit s dotazy zástupce školy.
Veškeré kontakty jsou uvedeny zde

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola ve Dvoře Králové nad Labem (dále SPOŠ) je Fakultní školou Fakulty chemicko – technologické Univerzity Pardubice. Ve školním roce 2022/2023 nabízí studium v šesti atraktivních maturitních oborech a jednom učebním oboru.

Technické maturitní obory Aplikovaná chemie (FORENZNÍ ANALÝZA) a Informační technologie (KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST) pokračují ve více než 130leté tradici výuky na Střední průmyslové škole Dvůr Králové. Bývalá „průmyslovka“ je dnes jen jednou z více částí školy.

Oboru Cestovní ruch navazuje na mnohaletou tradici Obchodní školy a Obchodní akademie.

Mezi širokou veřejností jsou známé obory zaměřené na osobní služby. Jedná se o maturitní obory Kosmetické služby, obor Masér sportovní a rekondiční

Kadeřník - vizážista a nově i Kadeřník - holič a pánský stylista je na této škole jediným učebním oborem a připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti.

Mezi nejnovější maturitní obory patří žáky hojně vyhledávaná Bezpečnostně právní činnost.

V areálu SPOŠ Dvůr Králové se nachází kromě budov školy veškeré zázemí včetně vlastní jídelny, domova mládeže, cvičné restaurace s kuchyní a nepostradatelného sportoviště s workoutem, vše v docházkové vzdálenosti a v blízkosti centra města. Samozřejmostí je pokrytí budov SPOŠ velmi rychlým internetovým připojením včetně Wi-Fi.

Žáci SPOŠ, která spadá pod Královéhradecký kraj, mají po dobu studia zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

Zdroj: sposdk.czDalší články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 562x
 
Hodnocení článku: