Vyhledej
SPOŠ Dvůr Králové n. L. > Vzdělávání > střední školy

Královédvorské vinařské slavnosti (22. září 2018)

Redakce / 5.05.2018, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Královédvorské vinařské slavnosti, které se uskuteční v sobotu 22. září 2018 již počtvrté, se pomalu stávají ve městě milou podzimní tradicí. Jednodenní degustace s možností zakoupení vybrané, předem okoštované, lahvinky vína u vinařů zvučných jmen z různých vinařských oblastí Moravy se setkává s úspěchem.

Letos bude opět připraveno k degustaci více než 100 vzorků vín, přesto se organizátoři budou snažit zachovat komorní a přátelský ráz celé akce. 

Všichni přítomní vinaři se zúčastní soutěže O nejlepší bílé víno, které vyhlásí odborná porota.
Ani návštěvníci nepřijdou zkrátka, při zakoupení degustační skleničky obdrží kupony, které budou losovány ve 13:00, 15:00 a 17:00 hodin. Šťastní výherci si odnesou krásné dárkové balíčky lékárny BENU, která je zároveň sponzorem celé akce. 

Dík patří samozřejmě i panu Jiřímu Goldšmídovi, bez jehož pomoci by se celá akce nemohla uskutečnit, neboť díky němu vinaři váží cestu do Dvora Králové. Mnozí z nich se účastní akce již pravidelně. Pro návštěvníky bude připraven degustační list, nebudou chybět sýry, svatební koláčky, škvarková pomazánka, káva, ochutnávka burčáku nebo pikantní gulášek. 

Akci organizuje Střední škola informatiky a služeb (SŠIS) ve spolupráci s Vinotékou Goldšmíd a lékárnou BENU Česká republika a.s. 

Těšíme se na Vás!
Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přečteno 1142x
 
Kontakt


  Střední průmyslová škola
    a střední oborná škola 

Elišky Krásnohorské 2069
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: 499 320 195, 499 622 215
Web: www.sposdk.cz
E-mail:info@sposdk.cz
Identifikátor datové schránky: gibw2dc

Kalendář akcí